461 - 480 av 619
1...232425...31 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 5 februari 2009

Klubbad för

Tavla litografi Gösta Werner-81 229/360 "Sailors grave" (d). Skickas ej.

Utrop: 1 700 kr

Tavla olja Uno Wallman-54 "blomster" 54x44 cm (d). Skickas ej.

2 800 kr

Utrop: 3 500 kr

Tavla Litografi 7/225 Gösta Werner 57x40cm (d). Skickas ej.

Utrop: 1 200 kr

2 Fat Kina famillie Rose dia ca 22,5cm (lite nagg)

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Tavla olja Reinhold Ljunggren "Bro över Trosa ån" 22x44 cm (d). Skickas ej.

18 200 kr

Utrop: 24 000 kr

Tavla olja Reinhold Ljunggren 22x31 cm "björk allè" (d). Skickas ej.

13 000 kr

Utrop: 15 000 kr

1 Tavla Sven Erixson studie blandteknik "studie" 24x32 (d). Skickas ej.

Utrop: 4 500 kr

1 Tavla träsnitt Anders Heller "Skansen", (d). Skickas ej.

Utrop: 300 kr

Tavla Einar Wallqvist-73 blyerts "lappkvinna" glas skadat (d). Skickas ej.

150 kr

Utrop: 50 kr

Tavla etsning Jorgo Krallis 57/100 "Trip Trap" 6x9 cm (d)

250 kr

Utrop: 400 kr

Tavla orientalisk med spegel ram. Skickas ej.

475 kr

Utrop: 50 kr

Tavla litografi Gösta Verner 7/225 "Nocturne" (d). Skickas ej.

Utrop: 1 300 kr

Tavla akryl Per Adalbert von Rosen "abstrakt komposition" 75x54 cm (d). Skickas ej.

Utrop: 600 kr

Tavla litografi Per Krohg-47 165/250 "slakter=slaugter" (d). Skickas ej.

Utrop: 1 500 kr

Tavla Litografier Mårten Andersson ur sviten Serenad 20/300 (d). Skickas ej.

Utrop: 1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Utrop: 800 kr

Utrop: 800 kr

Tavla gouache Mårten Andersson ur sviten Serenad nr:20 68x49 cm (d). Skickas ej.

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Tavla Harald Lindberg akvarell ram skadad 16x24 cm (d). Skickas ej.

Utrop: 850 kr