441 - 460 av 619
1...222324...31 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 5 februari 2009

Klubbad för

Damur 18K Colgor, # 1002A # 2456, med doublélänk, (bucklor, defekt)

375 kr

Utrop: 375 kr

Damur 18K, Cartier Tank Francaise, quartz, batteribyte krävs, repigt glas, läderband (slitage), lås 18K # 195449CD

Utrop: 23 000 kr

1 Örknapp 18K, med diamant ca 1x1,70-1,80ct (gammalslipad). Vikt 2,6g

22 500 kr

Utrop: 24 000 kr

Armband 18K, vg/gg, längd ca 21cm. Vikt 36,9g

Utrop: 7 200 kr

Herrur Rolex GMT, repig, krans trög,slitage, repigt glas, lås glappar, Ref:nr: 16750, Snr: 9359058, år 1989 enligt certifikat

33 000 kr

Utrop: 22 000 kr

Herrur GANT ,Tachymeter, chronograph , i stål med läderband (liten repa på glas), med box, batteribyte krävs, # 1015

800 kr

Utrop: 975 kr

Herrur 18K vg, Tank Américaine, med datum Serie nr. 2521/77463500, automatisk, safirglas, originallänk, läderband (slitage), viklås i stål, med box

25 000 kr

Utrop: 32 000 kr

Damur Certina 18K, manuel, med läderband, (repigt glas)

750 kr

Utrop: 600 kr

Damur Raymond Weil Tango, i stål med stållänk, vita stenar på krans, quartz, ref:5360 # Z625282

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K & vita stenar, med klocka 18K, defekt, Br:vikt 11,7gram. Vikt 11,7g

1 500 kr

Utrop: 1 150 kr

Ring 18K, med diamanter ca totalt ca 0,18ct (enligt grayr), vg/gg, Stl: 18¾ (graverad). Vikt 3,9g

Utrop: 1 100 kr

Tavla litografi Roland Svensson "stuga vid havet" 151/350 (d). Skickas ej.

1 900 kr

Utrop: 2 500 kr

Tavla litografi Roland Svensson "Waxholmsbåt" 4/310 (d). Skickas ej.

2 000 kr

Utrop: 1 900 kr

Tavla litografi Roland Svensson "Långvik 1940" onumrerad (d). Skickas ej.

Utrop: 1 200 kr

Tavla litografi Axel Olsson "surrealistisk" 28/50 (d). Skickas ej.

Utrop: 1 300 kr

Tavla litografi Roland Svensson 258/360 "Skärgårdsby vintertid" (d). Skickas ej.

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Tavla litografi Roland Svensson 89/350 "Båtar" (d). Skickas ej.

Utrop: 1 500 kr

Tavla litografi Roland Svensson 29/200 "Orolig vik" (d). Skickas ej.

Utrop: 1 100 kr

Tavla litografi Roland Svensson 170/250 "Drivved" (d). Skickas ej.

Utrop: 1 000 kr

Tavla litografi Philip von Schantz 161/320 "hus" (d). Skickas ej.

800 kr

Utrop: 1 400 kr