Closed | Pawn – Thursday 5 February 2009
Hammered at
Pawnitems Art
2 Etsningar, 2 damaged blad (osignerad Zorn Unframed Medföljde Föreningens för Grafisk Forms Årspublikation 1889) damages oramade
Withdrawn
Pawnitems Art
painting Ferdinand Hernlund sundsmälen 17/6 76 approx 17X24 with frame (d)
Ceased
Go to itemWithdrawn
Pawnitems Art
1 Polaroid photo signed William Wegman-05/06 oramad(liten fläck in ytterkant) 75,5 x 55,5 cm (d)