Avslutad | Konst och Design – Fredag 9 januari 2009
Klubbad för
MÅLERI, Barbro Andersson, " Panse Vit" Olja på duk på spännram. Signerad. 160x160 cm
Visa varaKonst Måleri
BLANDTEKNIK, " Samuraisvärd" Japan, Bemålat grafiskt blad. 101x29 cm. Har blivit vikt, se bild!