161 - 162 av 162
1...789 Gå till

Avslutad | Dekorativa – Onsdag 19 november 2008

Klubbad för

Konst Grafik

GRAFIK, Litografi, Hådell, Mats F 1958 Sommar i Gamlastan 13/200ex signerad av konstnären Höjd 58cm och 60cm längd litografin är o ramad.

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Möbler Designade möbler

DESIGNADE MÖBLER, 2st Safaristolar i svart skinn Johansson Design, 1960-70-tal. Fint skick något åldersrelaterat slitage.

Utrop: 1 800 kr