Avslutad | Dekorativa – Onsdag 19 november 2008
Klubbad för
Konst Grafik
GRAFIK, Litografi, Hådell, Mats F 1958 Sommar i Gamlastan 13/200ex signerad av konstnären Höjd 58cm och 60cm längd litografin är o ramad.