Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2008
Litografi, färglitografi 1 Domherre 7/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 7/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 84/290 ca54x80cm alla lösa blad i mapp, signerade Mikael Barrehag
Litografi, färglitografi 1 Domherre 9/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 9/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 86/290 ca 54x80cm alla lösa blad i mapp, signerade Mikael Barrehag
Litografi, färglitografi 1 Domherre 5/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 5/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 82/290 ca 54x80cm alla signerade av Mikael Barrehag alla lösa i mapp
Litografi, färglitografi 1 Domherre 6/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 6/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 83/290 ca 54x80cm signerade Mikael Barrehag alla lösa i mapp
Målning, oljemålning på duk sign Adam Niemczyc "Orestes 1962" ca134,5x80,5cm. Skickas ej.
Tavla, tuschtecning av Einar Nerman "Gunvor Bergqvist" Funny boy. ca28x44cm. Skickas ej.
Litografi, "Stora Nassa" sign John-Erik Franzén 13/200, med dedikation, ca 27x40cm. Skickas ej.
Pendyl, väggpendyl, med nyckel och dekorationer i påse, ej funktions garanti. Skickas ej.