Ostkupa, med tillhörande fat, Kosta, Höjd ca 17cm, Nagg
Utrop: 50 kr
Karaff, med tillhörande propp, Orrefors. Höjd ca 23½cm, Nagg
Utrop: 250 kr
Parti, Väska med bl.a 4 mässingljusstakar, 3 kopparkannor, skrin med 55 fiske medaljer, diverse tennföremål, mässingskittel, obelisk i mässing, skador
Tisdag 30 sep 2008
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning AB