Closed | Pawn – Tuesday 30 September 2008
Pawnitems Art
Lithograph, färglitografi 1 Domherre 7/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 7/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 84/290 ca54x80cm alla lösa blad in mapp, signerade Mikael Barrehag
Pawnitems Art
Lithograph, färglitografi 1 Domherre 9/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 9/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 86/290 approx 54x80cm alla lösa blad in mapp, signerade Mikael Barrehag
Pawnitems Art
Lithograph, färglitografi 1 Domherre 5/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 5/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 82/290 approx 54x80cm alla signerade by Mikael Barrehag alla lösa in mapp
Pawnitems Art
Lithograph, färglitografi 1 Domherre 6/36 ca36,5x52cm, 1 Änder 6/36 ca36,5x52cm, 1 Ejdrar 83/290 approx 54x80cm signerade Mikael Barrehag alla lösa in mapp
Pawnitems Art
Lithograph, "Stora Nassa" sign John-Erik Franzén 13/200, with dedikation, approx 27x40cm
Pawnitems Miscellaneous
Ornamental clock, väggpendyl, with key and dekorationer in påse, not funktions warranty
Pawnitems Miscellaneous
Lampetter, 1 Pair spegellampetter, elektriska, något sneda, not funktionsgaranti
Pawnitems Miscellaneous
Vinkanna, jugendstil "J-B-T 1906", in porcelain and brass, height approx 40cm.
Pawnitems Miscellaneous
Vinkanna, jugendstil "J-B-T 1906", in porcelain and with mässingslock Height approx 40cm