Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2008
Fickur, Remontoir Genev 18K en boett ,skadad urtavla, små skador på bakboetten, manuell
Damur, International Watch CO 18K, utan band, skada på urtavla & bakboett, manuell
Herrrur, Certina DS Podium i stål, chronometer, safirglas, date, viklås, med cert (2008) i ask nr C001614A i nyskick
Damur, Rolex datejust stål/guld safirglas, Oysterlänk stål/guld nr 179163 F332337 i ask med certtifikat 16,5cm obetydligt använd
Damur, Breitling Lady J stål/guld med Pilotlänk stål/guld, datum, safirglas nr,D52065 127658 16cm
Elgitarr, Greco Custom nr L776485 märken i lack, glapp i mickarna, treble rhytm-bricka lös. i hårt case
Gitarr, akustisk med mick Takamine G-series mod nr: EG 520S, snr: 2418871, inbyggd stämapparat och EQ, mick utan batteri, skador i lack, i hårt skadat fodral
Gitarr, akustisk med inbyggd mikrofon Mario´s, Spanien nr 01-2001, i bruksskick, hårt fodral
Saxofon, sopransaxofon Yanagisawa, böjd modell, snr 00108202, några bucklor, med 2 munstycken Selmer, notklämma, axelband i skadat fodral, ej funktionsgaranti
Saxofon, barytonsaxofon Linton, slitna putor, repor, buckligt klockstycke, väldigt sliten, ej funktionsgaranti i för litet fodral
Klarinett, Dixie, lös ring på mellanrör, sliten, slitna putor, med rörrensare, ej funktionsgaranti, i hårtfodral
Pantvaror Kamera
Kamera, systemkamera Canon EOS 500 1661000 med obj. Sigma 100-300mm snr 1069654 samt obj, Sigma 28-105mm snr: 1006880 i väska