641 - 660 av 1 043
1...323334...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2008

Klubbad för

Fickur, Remontoir Genev 18K en boett ,skadad urtavla, små skador på bakboetten, manuell

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Diesel 5BAR, stål med läderband, quartz, i ask

350 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Eterna 18K graverad med läderband, quartz, går ej

1 200 kr

Utrop: 950 kr

Damur, International Watch CO 18K, utan band, skada på urtavla & bakboett, manuell

750 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Omega 18K Manuell, graverad bakboett med läderband, plastglas, små repor

2 200 kr

Utrop: 950 kr

Herrrur, Certina DS Podium i stål, chronometer, safirglas, date, viklås, med cert (2008) i ask nr C001614A i nyskick

6 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Damur, Rolex datejust stål/guld safirglas, Oysterlänk stål/guld nr 179163 F332337 i ask med certtifikat 16,5cm obetydligt använd

27 500 kr

Utrop: 21 500 kr

Damur, Breitling Lady J stål/guld med Pilotlänk stål/guld, datum, safirglas nr,D52065 127658 16cm

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr, Greco Custom nr L776485 märken i lack, glapp i mickarna, treble rhytm-bricka lös. i hårt case

2 900 kr

Utrop: 2 900 kr

Gitarr, akustisk med mick Takamine G-series mod nr: EG 520S, snr: 2418871, inbyggd stämapparat och EQ, mick utan batteri, skador i lack, i hårt skadat fodral

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Gitarr, akustisk med inbyggd mikrofon Mario´s, Spanien nr 01-2001, i bruksskick, hårt fodral

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Saxofon, sopransaxofon Yanagisawa, böjd modell, snr 00108202, några bucklor, med 2 munstycken Selmer, notklämma, axelband i skadat fodral, ej funktionsgaranti

6 400 kr

Utrop: 2 300 kr

Saxofon, barytonsaxofon Linton, slitna putor, repor, buckligt klockstycke, väldigt sliten, ej funktionsgaranti i för litet fodral

2 400 kr

Utrop: 600 kr

Klarinett, Dixie, lös ring på mellanrör, sliten, slitna putor, med rörrensare, ej funktionsgaranti, i hårtfodral

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, systemkamera, Canon EOS 1000F nr 3632885 med Objektiv 35-80mm

800 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, systemkamera Canon EOS 500 1661000 med obj. Sigma 100-300mm snr 1069654 samt obj, Sigma 28-105mm snr: 1006880 i väska

Utrop: 1 400 kr

Vas, Kjellander Orrefors 457-124 ca 20,5cm

Utrop: 350 kr

Vas, Orrefors ca 23cm

Utrop: 350 kr

Muggar, 8st tennmuggar ca 5,5cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Etsning, av Salvadore Dali "Epreuve d´Artiste" ca39x 50cm. Skickas ej.

15 800 kr

Utrop: 3 500 kr