621 - 640 av 1 043
1...313233...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2008

Klubbad för

Herrur, Rolex Submariner stål/guld, Oysterlänk i stål/guld viklås,safirglas, automat nr, X566041 med cert & box, extra länkbit, små repor i bandet. från 1993.

27 000 kr

Utrop: 33 000 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual guld/ stål, Oysterlänk i guld/stål nr, 8042269, automat, plastglas,lite repig, 18cm

10 800 kr

Utrop: 12 600 kr

Fickur, skadat, 1 boett 18K (glas saknas, går ej, nyckel saknas) i ask

1 600 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Certina 18K graverad bakboett, quartz batteri slut, plexiglas, datum, band X-länk 18K 20cm brv 68,8g

6 100 kr

Utrop: 5 500 kr

Herrur, Breitling Chronograph Automatic stål/guld med guldraiders, pilotlänk stål/guld, safirglas,datum, nr B13356 2061831, 1 tryckknapp fungerar ej, 18cm

17 200 kr

Utrop: 16 200 kr

Halskedja, 18K 62cm 53,3g

Utrop: 7 800 kr

Hänge, med stor sten (små skador) 18K bruttovikt 9,2g

Utrop: 600 kr

Herrur, Festina Chrono Bike doublé, alarm, safirglas, viklås,i ask med cert (dec 07) 17,5cm extra länkbitar.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Rolex GMT-Master, stål, oysterlänk i stål viklås safirglas, automat nr 16700 T889848 i ask, box & cert (fr 1997) 18cm

Herrur, Gant SC-1/GMT spricka i glaset, band saknar sprinter, skador, quartz, går ej, ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring, Slät ring 18K graverad, Ø 16 1/2, 5,7g

Utrop: 800 kr

Herrur, Chronograph Suisse 18K. går ej, repigt Plastglas skador

1 600 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Breitling Aerospace i Titan, Titanlänk.extra länkbit,Analog/digital, viklås,nr E79362 846429 i ask med certifikat (2006) safirglas, quartz, 18,5cm

Utrop: 13 500 kr

Damur, i stål med vita stenar Dyberg/Kern quartz, 16-20cm (2 delar av bandet löstagbara)

550 kr

Utrop: 800 kr

Herrrur, Citizen Eco-Drive i stål, Saphire datum, mineralglas, quartz 19cm

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Omega Seamaster GMT i stål, safirglas, datum, automat, stålband, m cert i fodral, 19cm orginallänk. nr, 80061076

Utrop: 11 800 kr

Herrur, Rolex Explorer II Oyster Perpetual Date i stål med oysterlänk, safirglas, bruksskick, 17,5cm. nr U634617

Fickur, Waltham, graverat monogram 14K doublé,sliten, skador, saknar 1 visare, manuell

325 kr

Utrop: 300 kr

Ringar, 2 släta ringar 18K Ø 15 3/4, graverade, 4,8g

Utrop: 700 kr

Herrur, Magnific 18K skador på bakboetten, plastglas små repor, läderband, ej orginal.

1 000 kr

Utrop: 700 kr