601 - 620 av 1 043
1...303132...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 september 2008

Klubbad för

Örhängen, ett par 18K 2,7g

Utrop: 600 kr

Halskedja, Ankar 50cm, Ring missfärgad med sten Ø17¼, 18K 8,7g

Utrop: 1 400 kr

Medalj, graverad i silver 35,9g

300 kr

Utrop: 125 kr

Armband, Bismarck 18K 19cm 30,6g

Utrop: 5 000 kr

Bestick, 2 par Barnbestick (sked & gaffel), 1 Barnsked "Minnehallen" i utländskt silver 14,5-16cm

300 kr

Utrop: 500 kr

Skedar, i silver, 1800-tal skador, 13-14,5cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Skedar, 6st, 1800-tal, graverade, 15,5cm

375 kr

Utrop: 150 kr

Skedar, 8st, Kaffeskedar i okänd modell, graverade, 12,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Skedar, 4st Matskedar i okänd modell utländskt silver, graverade, 23cm

600 kr

Utrop: 400 kr

Skedar, 4st Kaffeskedar modell chippendale i silver 12,5cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Bestick, 36 delar bordssilver modell Chippendale, 12 Skedar 19cm, Gafflar, 19cm , Knivar (bladet i rostfritt stål) 21,5cm

5 000 kr

Utrop: 4 400 kr

Kaffeskedar,12st, i silver modell Olga, 12cm i etui

600 kr

Utrop: 500 kr

Kopp, i silver (graverad) höjd 6cm

150 kr

Utrop: 175 kr

Halskedja, i Silver Ankar 925/1000, 52cm

325 kr

Utrop: 500 kr

Mynt, 12 Minnesmynt i silver "Kungariket Sverige" i schatull ca 26,3-27,4g/st

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Mynt, 14 Minnesmynt "Astrid Lindgren" i schatull ca 26,5-27,1g/st

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband, i silver 22cm 64,7g

325 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen, ett par med stenar & pärlor i oädel metall stift & 1 stopper 18K ca 0,7g

225 kr

Utrop: 150 kr

Halskedjor, 2st förgyllt silver 40,5-41cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband, 2st i silver 18-18,5cm, 1 Halskedja 40,5cm i silver

175 kr

Utrop: 150 kr