501 - 520 av 897
1...252627...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2007

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikon 135mm 1:2,8

600 kr

Utrop: 150 kr

Herrur, Omega quartz 18K, graverad bakboett,datum, läderband 23cm, går ej

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Väska, Kameraväska märket Mountain Bag, höjd ca 23cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson K750i med laddare, USB-kabel, manual, CD i kartong (repig och skador)

700 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

DVD, recorder Panasonic DMR-ES10 med fjärrkontroll, manual, nätkabel i kartong

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Blackberry, 8703e GSM med bla GPS samt mail funktioner med laddare för USA-kontakt, manual, bilfäste, CD-skiva i kartong, laddas via USB kontakten, Abonnemang SPRINT, inköpt i USA

650 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, mobiltelefon Samsung SGH-M300 med laddare, handsfree i kartong, Låst till Telenor, Nyskick

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Stativ, till kamera, fabrikat Gitzo, kulledat, modell RN-3, Färg avskavd

650 kr

Utrop: 600 kr

Litografi, signerad Estève (Maurice) 260/260 ca 48,5x64cm, repa i trycket

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Litografi, signerad Corneille 2001 (Cornelis G van Beverloo) 322/350 ca 19x18,5cm

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Vinglas, 12st design Göran Wärff Kosta Boda, höjd ca 16cm

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Likörglas, 6st design Göran Wärff Kosta Boda, höjd ca 10cm

500 kr

Utrop: 300 kr

Glas, 6 Champangeglas Reijmyre i kartong, höjd ca 19,5cm

550 kr

Utrop: 900 kr

Tavla, i akryl signerad Christina Sigvardsdotter ca 17x12 cm

450 kr

Utrop: 400 kr

Skulptur, i porslin signerad Matti Haupt, höjd ca 21cm

2 600 kr

Utrop: 600 kr

litografi, efteredition signerad M. Lacaze efter målning av Renior 114/250 ca 77x37,5cm

Utrop: 1 500 kr

litografi, signerad Karl Höglund E.A ca 42x50,5cm (d)

550 kr

Utrop: 400 kr

Litografi, signerad Lennart Rodhe 1970 64/75 ca 34,5x22,5cm (d)

550 kr

Utrop: 900 kr

Litografi, signerad Lennart Rodhe 1971 23/75 ca 40x53,5cm (d) Glas trasigt.

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Akvarell, signerad Högfeldt (Robert) "Ungdomsporträttet" ca 33x28cm (d)

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr