Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2007
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Sony Ericsson K750i med laddare, USB-kabel, manual, CD i kartong (repig och skador)
Pantvaror Elektronik
Blackberry, 8703e GSM med bla GPS samt mail funktioner med laddare för USA-kontakt, manual, bilfäste, CD-skiva i kartong, laddas via USB kontakten, Abonnemang SPRINT, inköpt i USA
Pantvaror Elektronik
Telefon, mobiltelefon Samsung SGH-M300 med laddare, handsfree i kartong, Låst till Telenor, Nyskick
litografi, efteredition signerad M. Lacaze efter målning av Renior 114/250 ca 77x37,5cm