481 - 500 av 897
1...242526...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2007

Klubbad för

Herrur, Certina 18K, manuell, repigt plastglas, läderband 23cm

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Damur, Seiko quartz med stållänk 18cm, repor, batteribyte

325 kr

Utrop: 125 kr

Armband, Vitguld med 9 röda stenar,19cm 23,9gr, stämplad 18K håller 14K enl densitet

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring, med blå sten, graverad, Ø17 18K 3,5gr

350 kr

Utrop: 425 kr

Damur, Nilax 14K med korridorlänk 18K 16,5cm bruttovikt 24,3gr

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Herrur, Breitling Colt Automat GMT 2007, modell A32350,Fighterlänk 16,5cm med 3 extralänkar, box samt papper, certifikat ej helt ifyllt

10 200 kr

Utrop: 9 000 kr

Herrur, Omega Seamaster Aqua Terra CO-Axial 2005, Ref 25035000, stållänk 21cm, datum, skelettboett, med box,certifikat samt manual

11 400 kr

Utrop: 14 000 kr

Herrur, Lagonda Chronometer Automat 18K, datum, repigt plastglas, läderband 23cm, utbytt krona?

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Certina quartz 14K, datum, graverad bakboett, läderband 23cm, repigt plastglas

900 kr

Utrop: 800 kr

Armband, 17,5cm 25,4gr 18K, bruksskick

Utrop: 3 800 kr

Halskedja, doserad X-länk 40,5cm 18K 22,7gr

Utrop: 3 400 kr

Parti, 3 släta geraverade ringar, 1 par knögliga örhängen, 1 klackring med sten Ø 15½ 18K 17,4gr

Utrop: 2 200 kr

Herrur, Locman modell Mare 130, datum, med gummiband 26cm, bruksskick

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Breitling Colt Automat 1998 modell A13035 med fighterlänk i stål 20cm, extralänk, box samt certifikat, Bruksskick

7 000 kr

Utrop: 8 000 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional Titan Chronograph Automat 2001 med länk 20cm, med certifikat samt box, bruksskick

10 200 kr

Utrop: 14 000 kr

Herrur, Tissot quartz Chronograph med datum, modell T162/262 i stål med stållänk 20cm, bruksskick

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Breitling Chronomat 1999 mod.A130 50,1 med pärlemotavla, fighterlänk 18cm, certifikat i box, bruksskick

15 000 kr

Utrop: 14 000 kr

Gitarr, Halvakustisk Epiphone by Gibson DOT, mindre repor, med fodral i galon

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Tamron 90mm 1:2,5 tele-macro för Nikon AI

650 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Tamron 28mm 1:2,5 för Nikon AI

550 kr

Utrop: 75 kr