Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2007
Herrur, Breitling Colt Automat GMT 2007, modell A32350,Fighterlänk 16,5cm med 3 extralänkar, box samt papper, certifikat ej helt ifyllt
Herrur, Omega Seamaster Aqua Terra CO-Axial 2005, Ref 25035000, stållänk 21cm, datum, skelettboett, med box,certifikat samt manual
Herrur, Lagonda Chronometer Automat 18K, datum, repigt plastglas, läderband 23cm, utbytt krona?
Herrur, Certina quartz 14K, datum, graverad bakboett, läderband 23cm, repigt plastglas
Parti, 3 släta geraverade ringar, 1 par knögliga örhängen, 1 klackring med sten Ø 15½ 18K 17,4gr
Herrur, Breitling Colt Automat 1998 modell A13035 med fighterlänk i stål 20cm, extralänk, box samt certifikat, Bruksskick
Herrur, Omega Seamaster Professional Titan Chronograph Automat 2001 med länk 20cm, med certifikat samt box, bruksskick
Herrur, Tissot quartz Chronograph med datum, modell T162/262 i stål med stållänk 20cm, bruksskick
Herrur, Breitling Chronomat 1999 mod.A130 50,1 med pärlemotavla, fighterlänk 18cm, certifikat i box, bruksskick
Gitarr, Halvakustisk Epiphone by Gibson DOT, mindre repor, med fodral i galon