461 - 480 av 897
1...232425...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2007

Klubbad för

Bestick, 5 Skedar i silver modell Disa 12,2cm

300 kr

Utrop: 250 kr

Bestick, 4 Skedar i silver, 12,2cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Puderdosa, i silver,spegel fläckig, repig.

150 kr

Utrop: 50 kr

Skål, signerad Herman i Silver 900/1000 , Höjd 6,5cm

750 kr

Utrop: 750 kr

Nålfat, 3 st i silver

275 kr

Utrop: 150 kr

Skålar, 3st på fötter i silver 800/1000. diameter ca 16,11 resp. 8 cm

425 kr

Utrop: 150 kr

Skål, på fötter, längd ca 26cm, mindre bucklor

1 100 kr

Utrop: 950 kr

Skål, i silver, höjd ca 9cm, graverad, 419gr

800 kr

Utrop: 475 kr

Dosa, i silver, förgylld insida, monogram i kanten av locket

350 kr

Utrop: 350 kr

Skål, på fot i silver, höjd ca 6cm

200 kr

Utrop: 175 kr

Silver, Parti med 7st graverade bägare 195gr

400 kr

Utrop: 250 kr

Silver, Halskedja modell Ankarlänk, 51cm 166,8gr

850 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Glycine i stål, automat, datum, safirglas, stållänk ca 20cm i ask

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer automat, datum, stål, guldring,stållänk 18cm, bruksskick

7 700 kr

Utrop: 9 000 kr

Fickur, Zenith 2 boetter 14K, graverad, märke i plastglas, med etui, klockkedja i oädel metall

3 000 kr

Utrop: 800 kr

Klackring, med grön sten Ø 20¾ 18K 8,8gr

Utrop: 1 000 kr

Klackring, med monogram "KL"Ø 18½ 18K 8,3

800 kr

Utrop: 950 kr

Klackring, med bokstaven "E" Ø14 18K 2gr

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband, X-länk med 5 berlocker 19cm 18K 16,5gr

Utrop: 2 100 kr

Armband, Bismarck med 6 berlocker 18,5cm 12,1gr

Utrop: 1 900 kr