881 - 897 av 897
1...434445 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 december 2007

Klubbad för

Sextant, Cassens & Plath nr 16550 med trälåda

2 000 kr

Utrop: 4 000 kr

Herrur, Omega Constellation stål Automat safirglas datum skelettboett stållänk 20cm

4 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Parti guld, graverat 18K 5,9g

Utrop: 750 kr

Kikare, Nikon 7x50 Water Proof 7,3grader

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Golklubba, Putter Odyssey White Hot 2-Ball

550 kr

Utrop: 500 kr

Golfklubba, Driver XR-03 9,2grader

125 kr

Utrop: 300 kr

Golfklubba, Woods Taylormade 200 7grader

225 kr

Utrop: 300 kr

Golfklubba, Wood Taylormade 200 3grader

175 kr

Utrop: 300 kr

Golfklubbor, Titleist 981 Järnklubbor 3-9 och 1 Pitch (Bruksskick)

750 kr

Utrop: 600 kr

Golfklubbor, 2 Wedgeklubbor Titleist 52grader samt 56grader (slitna)

425 kr

Utrop: 50 kr

Golfbag, Titleist (bruksskick)

475 kr

Utrop: 300 kr

Servis, Gustavsberg Blå Blom 12 kaffekoppar (1 hand tag av), 12 kaffefat, 12 Assietter ca 17,5cm

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Gräddkanna, Gustavsberg Blå Blom höjd ca 8cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Sockerskål, Gustavsberg Blå Blom höjd ca 11cm med lock

250 kr

Utrop: 300 kr

Servis, Gustavsberg Blå Blom 6 Kaffekoppar, 6 Kaffefat, 6 Assietter ca 17,5cm (Vissa saknar stämpel)

225 kr

Utrop: 350 kr

Servis, Gustavsberg Blå Blom 4 Kaffekoppar, 4 Kaffefat, 4 Assietter ca 17,5cm (Vissa saknar stämplar)

200 kr

Utrop: 200 kr

Servis, Gustavsberg Blå Blom 6 Kaffekoppar, 2 Kaffefat (2 koppar har skada/nagg, saknar stämplar, 1 kaffefat är trasigt)

75 kr

Utrop: 100 kr