Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2007
Bestick, i silver modell Rosenholm tot 41 delar. 8 skedar 18,2cm. 12 skedar 12,1cm, 6 Knivar 19,7cm. 9 gafflar 17,7cm . 6 Gafflar 13,6cm.
Herrur, Breitling B-1 2002 modell A683662 med UTC modell A70174, Fighterlänk i stål 22cm, Cert, manual, box och kartong. Lock till box löst, Vridring går trögt.
Herrur, Omega Seamaster Automat Professional Chronometer med stållänk 19,5cm, bruksskick, mindre repor
Herrur, Certina DS Cascadeur quartz, datum kronograf i stål med stållänk 19,5cm, bruksskick
Herrur, Festina Automat modell 16078, med datum, skelettboett, läderband med viklås ca 19cm
Herrur, Certina Blue Ribbon Automat, datum, repigt plastglas, repor på urtavla, stållänk ca 24cm, bruksskick, bandet ngt vridet, ej orginallänk
Fickur, 3 boetter varav en i oädel metall, monogram, plastglas, mindre bucklor, ögla ej guld
Elgitarr, Fender Stratocaster med svajarm i fodral, lackskador, skada på huvud
Trombon, Tyskt fabrikat "Akustik" med tröga ventiler, mindre bucklor,skador, med skadat fodral
Gitarr, akustisk Almirez modell H310 med fodral, ommålat huvud, lackskador, skadad sarg, ristad :NR 45
Pantvaror Elektronik
DVD, portabel, Scott DPXi 102 med batteri, nätadapter, 12 V adapter, fjärr, manual, fodral, remmar
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera Olympus Camedia C-750 4mp med fjärrkontroll, Usb kabel i väska
Solglasögon, Ray Ban modell 3221, med fodral samt putsduk, bruksskick, mindre nagg ena glaset