461 - 480 av 808
1...232425...41 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2007

Klubbad för

Bestick, i silver modell Rosenholm tot 41 delar. 8 skedar 18,2cm. 12 skedar 12,1cm, 6 Knivar 19,7cm. 9 gafflar 17,7cm . 6 Gafflar 13,6cm.

5 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Minnesmynt, 4st nom värde 200kr / st i silver, i askar

700 kr

Utrop: 800 kr

Skedar, 8st längd 12cm 1 Sockertång längd 11,8cm i silver modell Rosenholm i ask

650 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Breitling B-1 2002 modell A683662 med UTC modell A70174, Fighterlänk i stål 22cm, Cert, manual, box och kartong. Lock till box löst, Vridring går trögt.

16 200 kr

Utrop: 17 000 kr

Herrur, Emporio Armani quartz modell AR 0283 med stållänk ca 19cm

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Omega Seamaster Automat Professional Chronometer med stållänk 19,5cm, bruksskick, mindre repor

8 800 kr

Utrop: 9 000 kr

Herrur, Certina DS Cascadeur quartz, datum kronograf i stål med stållänk 19,5cm, bruksskick

800 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Festina Automat modell 16078, med datum, skelettboett, läderband med viklås ca 19cm

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Certina quartz DS PRO duodisplay, med länk 19cm, bruksskick

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Certina Blue Ribbon Automat, datum, repigt plastglas, repor på urtavla, stållänk ca 24cm, bruksskick, bandet ngt vridet, ej orginallänk

225 kr

Utrop: 500 kr

Fickur, 3 boetter varav en i oädel metall, monogram, plastglas, mindre bucklor, ögla ej guld

1 800 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Yamaha RGX med fodral, mindre lackskador

Utrop: 1 300 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster med svajarm i fodral, lackskador, skada på huvud

2 800 kr

Utrop: 3 500 kr

Trombon, Tyskt fabrikat "Akustik" med tröga ventiler, mindre bucklor,skador, med skadat fodral

650 kr

Utrop: 750 kr

Gitarr, akustisk Cort modell AJ870 med fodral, mindre lackskador

650 kr

Utrop: 800 kr

Gitarr, akustisk Almirez modell H310 med fodral, ommålat huvud, lackskador, skadad sarg, ristad :NR 45

Utrop: 550 kr

Pantvaror Elektronik

DVD, portabel, Scott DPXi 102 med batteri, nätadapter, 12 V adapter, fjärr, manual, fodral, remmar

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera Olympus Camedia C-750 4mp med fjärrkontroll, Usb kabel i väska

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Solglasögon, Ray Ban modell 3221, med fodral samt putsduk, bruksskick, mindre nagg ena glaset

500 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, signerad A Eliasson (Alvar) 52/300 ca 32x37cm

325 kr

Utrop: 500 kr