441 - 460 av 808
1...222324...41 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 november 2007

Klubbad för

Halskedja, Figaro 46cm i silver 17,0g

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, skador, gravyr, 18K 19,2g

Utrop: 2 300 kr

Slät ring, graverad, 18K 3,4g

Utrop: 425 kr

Släta ringar, 2st 18K graverade 8,6g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Ankar 58,5cm 18K 100,1g

Utrop: 13 000 kr

Halskedjor, 2st Pansar 38,5 & 46,5cm , 2 Hängen skador 18K 7,4g

Utrop: 900 kr

Örhängen, ett par 18K små skönhetsskador, 2,0g

Utrop: 350 kr

Armband, 2st skador 13,5-14cm , 2 Ringar en med 5 små diamanter Ø 14 1/2, 16 1/2.18K 9,6g

Utrop: 1 300 kr

Ring, Lordring med 3 diamanter 2x ca0,07ct 1 x ca 0,15ct. 18K Ø 17 1/2. 7,7g

Utrop: 2 200 kr

Ring, med vit sten små repor Ø 18. 18K 13,1g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Figaro 42cm, Hänge med stenar (sten saknas) 18K 5,1g

Utrop: 700 kr

Hänge, med vit sten 18K 1,3g

Utrop: 350 kr

Klackring, graverad, Ø 16 3/4. 18K 11,2g

Utrop: 1 400 kr

Armringar, 2st för barn, skeva, lägst 18K Ø 5cm 20,0g

Utrop: 2 600 kr

Halskedja, 51cm Hänge krucifix 18K 30,0g

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Armband, Pansar 19cm 18K 65,9g ena sidan fasetterad, med säkerhetskedja

7 900 kr

Utrop: 9 100 kr

Halskedja, X-länk 40cm små skador 18K 13,2g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Ankar 50cm ihålig, 18K 17,8g

Utrop: 2 500 kr

Ljusstakar, ett par i silver, höjd 18cm , Rokoko stil

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Bestick, Bordsbestick 36 delar i silver modell Uppsala. 12 Skedar 16,8cm, 12 Gafflar 16,7cm, 12 Knivar 20,5cm skafter i silver, bladet i stål.