341 - 360 av 397
1...17181920 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 19 juli 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Kanna Kosta boda signerad A.Wahlström 17/100 atelierarbete

325 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallvas Orrefors Landberg höjd 24 cm, nagg och diverse repor

300 kr

Utrop: 400 kr

1 Litografi Roland Svensson # 115 / 200 (d)

1 200 kr

Utrop: 1 450 kr

1 Tavla olja Tilpo "Foustres - anfall är bästa försvar" 46x60cm utan ram (d)

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

1 Tavla olja Tilpo "Positivt Hymlande" 50 x 62 (d)

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin Lisa Larsson "Dora" ca 27 cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

3 hummelfigurer, 2 st kraftigt lagade

275 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla Einar Jolin ca 54x43cm "vy mot Norr mälarstrand (d)

35 500 kr

Utrop: 18 000 kr

1 Litografi Dali Hc (d)

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Tavla Olja signerad Svanberg(max walter svanberg)"blomsterstilleben" 45 x 35 cm (d)

Utrop: 2 400 kr

1 Gouache signerad Nerman "circus" 44 x 32 cm (d)

Utrop: 3 000 kr

1 Olja Olle Nordberg "kvarn" 65 x 46 cm (d)

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

1 Goauche signerad Hjortzberg, Norge "ensam" 52 x 43 cm (d)

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

1 Tavla blandteknik Ivar Kamke -34 "visby ringmur i afton sol", lös i ram 50 x 65 cm (d)

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

1 litografi okänd konstnär 62/90 "reach for the moon"

325 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål på fot Kosta Boda "Open Minds" h:20cm

800 kr

Utrop: 300 kr

1 Par manchettknappar i silver

225 kr

Utrop: 75 kr

1 Olja sign M Pyk "pub" 41 x 59 cm (d)

13 000 kr

Utrop: 15 600 kr

1 Olja GW Hill 43 x 52 cm "solrosor"

Utrop: 300 kr

1 litografi Theo Tobiasse 11/250 70x100cm,limrester på baksida (d)

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr