321 - 340 av 397
1...161718...20 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 19 juli 2007

Klubbad för

1 teckning signerad Maja(eloranta""häst" med dedikation

150 kr

Utrop: 200 kr

1 Träsnitt signerat Lars Eriksson med dedikation ET (d)

100 kr

Utrop: 125 kr

1 Koppartryck "köping"

200 kr

Utrop: 250 kr

1 Mapp med tryck från Andy Warhols produktion

450 kr

Utrop: 500 kr

1 Tavla "renskiljning" litografi Lars Pirak 112/310 med handsnidad ram (d)

1 100 kr

Utrop: 600 kr

1 Olja på pannå signerad Knut Norman "hamn i Venedig" 50 x 60 cm

300 kr

Utrop: 375 kr

1 Olja Signerad MR(Margareta Renberg) "liten Dansös" 22 x 27 cm (d)

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Väggrelief Signerad KGB med dedikation 11 x 8,5 cm

Utrop: 250 kr

1 Skiss signerad Lena Lindqvist-73 12,5 x 28 cm

Utrop: 200 kr

1 seriegrafi Margareta Renberg 1/15 oramad (d)

Utrop: 600 kr

1 Litografi Curt Asker med dedikation HC, oramad (d)

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kikare Bresser 10 x 50 i fodral

500 kr

Utrop: 200 kr

1 Tavla olja Anna Svärd "landskap"

450 kr

Utrop: 125 kr

1 teckning Björn Jonsson

Utrop: 125 kr

1Litografi av Y.Edelman 45/150 (d)

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Litografi Peter Dahl, lös i ramen (d)

Utrop: 975 kr

1 Reproduktion Andy Warhol"campbell´s soup" ramad

750 kr

Utrop: 500 kr

1 Litografi Barbro Andersson EA "Stockros" med dedikation (d)

275 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kanna Gunnar Nylund Rörstrand höjd ca: 29 cm (d)

Utrop: 975 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Oktagonal form Eva Englund Pukeberg 1990 höjd ca:14 cm

750 kr

Utrop: 200 kr