1 teckning signerad Maja(eloranta""häst" med dedikation
Utrop: 200 kr
1 Träsnitt signerat Lars Eriksson med dedikation ET (d)
Utrop: 125 kr
1 Koppartryck "köping"
Utrop: 250 kr
1 Mapp med tryck från Andy Warhols produktion
Utrop: 500 kr
1 Tavla "renskiljning" litografi Lars Pirak 112/310 med handsnidad ram (d)
Utrop: 600 kr
1 Olja på pannå signerad Knut Norman "hamn i Venedig" 50 x 60 cm
Utrop: 375 kr
1 Olja Signerad MR(Margareta Renberg) "liten Dansös" 22 x 27 cm (d)
Utrop: 3 000 kr
1 Väggrelief Signerad KGB med dedikation 11 x 8,5 cm
1 Skiss signerad Lena Lindqvist-73 12,5 x 28 cm
1 seriegrafi Margareta Renberg 1/15 oramad (d)
1 Litografi Curt Asker med dedikation HC, oramad (d)
1 Kikare Bresser 10 x 50 i fodral
1 Tavla olja Anna Svärd "landskap"
1 teckning Björn Jonsson
1Litografi av Y.Edelman 45/150 (d)
Utrop: 1 800 kr
1 Litografi Peter Dahl, lös i ramen (d)
Utrop: 975 kr
1 Reproduktion Andy Warhol"campbell´s soup" ramad
1 Litografi Barbro Andersson EA "Stockros" med dedikation (d)
1 Kanna Gunnar Nylund Rörstrand höjd ca: 29 cm (d)
1 Vas Oktagonal form Eva Englund Pukeberg 1990 höjd ca:14 cm
Torsdag 19 jul 2007
Förfallna panter / ABV Storgatan