381 - 397 av 397
1...181920 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 19 juli 2007

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigurin Lisa Larsson

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ullmatta Täbris 100x157cm

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

Diverse mynt och sedlar i album samt tygpåse

2 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Byrå stilkopia rokoko med lös stenskiva, lås defekt

2 600 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallskål Kosta #58925 små nagg

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Äkta matta i ram Täbriz

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 indisk matta "Amrutzar" 196*240 cm. Enligt garantibevis.

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

2 mässingsstakar ca: 13 cm, ngt sneda märkta NPL 33

275 kr

Utrop: 300 kr

1 Silverskål ca 5 cm hög 1919 GAB. Vikt 52,8g

200 kr

Utrop: 100 kr

11 kaffeskedar okänd modell i silver import

225 kr

Utrop: 200 kr

1 ströare i silver anfrätta stämplar delvis förgylld

100 kr

Utrop: 50 kr

1 Ströare i förgyllt silver Möllenborg 1849

225 kr

Utrop: 75 kr

2 ströare i förgyllt silver Möllenborg 1905

250 kr

Utrop: 75 kr

1 Saltsked i förgyllt silver import

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mikroskåp mono " Ernst Leitz" D.R.P med 4 okular

Utrop: 4 800 kr

Pantvaror Övrigt

Diverse leksaker i kartong(vissa med skador,ej funktionsgaranti) JNF gigant, Schuco m.m.

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skulptur på stenfot "flöjt spelande man"

325 kr

Utrop: 50 kr