Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007
Herrur, Omega Constellation, Chronometer Automat, datum, diamantindex Stållänk 20,5cm, mindre repor
Herrur, Omega Constellation, Perpetual Calender quartz, Stållänk 20,5cm. Bruksskick
Herrur, Omega Speedmaster Broad Arrow, Chronometer, Automat, datum, Stållänk 20,5cm, Bruksskick
Herrur, Omega De Ville Co-Axial, Automat Chronograph, skelletboett, datum, Stållänk 20cm, Nyskick
Herrur, Omega Constellation Co-Axial Automat Chronometer, datum, skelletboett, Stållänk 19cm
Herrur, Omega Seamaster Co-Axial Aqua Terra Automat, datum, skelletboett, stållänk 20cm
Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer Automat, datum, Stållänk 20cm, Bruksskick
Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer Kronograf, Automat, datum, Stållänk ca 19cm
Herrur, Omega Railmaster Chronometer, Automat, Skelletboett, läderband med viklås ca 20,5cm
Herrur, Omega Seamaster analog / digital quartz stål/guld länk ca 20cm, Bruksskick
Midsizeur, Omega Seamaster quartz, diamantindex, titan/guld länk ca 20cm, Bruksskick
Etui, Box med fack för 15 klockor med tillhörande kuddar. Bredd ca 30cm Djup ca 27cm Höjd ca 8,5cm med lock i transparent plast
Midsizeur. Breitling Colt quartz i stål, datum, repa i safirglas, professionallänk ca 17cm
Herrur, Breitling Hercules Chronometre Automat i stål Ref A39362, pilotlänk ca 20,5cm med certifkat, samt box i orginalkartong, mindre repor