361 - 380 av 733
1...181920...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007

Klubbad för

Bordspendyl, i mässing och marmor, skada på urtavlan, ej funktionsgaranti

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Omega Constellation, Chronometer Automat, datum, diamantindex Stållänk 20,5cm, mindre repor

7 600 kr

Utrop: 10 000 kr

Herrur, Omega Constellation, Perpetual Calender quartz, Stållänk 20,5cm. Bruksskick

Utrop: 8 000 kr

Herrur, Omega Speedmaster Broad Arrow, Chronometer, Automat, datum, Stållänk 20,5cm, Bruksskick

Utrop: 22 500 kr

Herrur, Omega De Ville Co-Axial, Automat Chronograph, skelletboett, datum, Stållänk 20cm, Nyskick

Utrop: 27 000 kr

Herrur, Omega De Ville Co-Axial, Automat Power Reserve, datum, Stållänk ca 20cm

Utrop: 20 000 kr

Herrur, Omega Constellation Co-Axial Automat Chronometer, datum, skelletboett, Stållänk 19cm

Utrop: 25 000 kr

Herrur, Omega Seamaster Co-Axial Aqua Terra Automat, datum, skelletboett, stållänk 20cm

11 800 kr

Utrop: 12 000 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer Automat, datum, Stållänk 20cm, Bruksskick

7 000 kr

Utrop: 10 000 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer Kronograf, Automat, datum, Stållänk ca 19cm

9 100 kr

Utrop: 12 000 kr

Herrur, Omega Railmaster Chronometer, Automat, Skelletboett, läderband med viklås ca 20,5cm

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Herrur, Omega Seamaster analog / digital quartz stål/guld länk ca 20cm, Bruksskick

5 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Midsizeur, Omega Seamaster quartz, diamantindex, titan/guld länk ca 20cm, Bruksskick

3 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Longines Ref L2.640.4. manuell, läderband 27cm

4 300 kr

Utrop: 5 200 kr

Herrur, Rado Diastar Ref 193.04.33.3 quartz länk titan/keramik ca 20cm

5 000 kr

Utrop: 4 500 kr

Herrur, Rado Diastar Ref 538.0434.3 quartz länk titan/keramik ca 20cm

6 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Etui, Box med fack för 15 klockor med tillhörande kuddar. Bredd ca 30cm Djup ca 27cm Höjd ca 8,5cm med lock i transparent plast

1 100 kr

Utrop: 150 kr

Midsizeur. Breitling Colt quartz i stål, datum, repa i safirglas, professionallänk ca 17cm

5 400 kr

Utrop: 7 000 kr

Herrur, Breitling Hercules Chronometre Automat i stål Ref A39362, pilotlänk ca 20,5cm med certifkat, samt box i orginalkartong, mindre repor

15 200 kr

Utrop: 18 000 kr

Herrur, Omega de Ville quartz med originalläderband ca 23 cm i etui. Ej funktionsgaranti

1 200 kr

Utrop: 1 700 kr