341 - 360 av 733
1...171819...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007

Klubbad för

Skedar, 6+1+1 Längd ca 12cm 10,9cm resp. 10,9cm i silver

450 kr

Utrop: 300 kr

Bestick, 12 Knivar L: 18,9cm 12 Gafflar L:17,8cm 12 Skedar L:15,1cm i silver modell Birgitta

4 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Skål, Silverskål genombruten största Ø 18cm

650 kr

Utrop: 600 kr

Spegel, Spegel i silver längd 27cm

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Kedja, i silver 52,5cm 130,9g

650 kr

Utrop: 400 kr

Bestick, 6 Knivar 17,5cm 6 Gafflar 20cm i silver modell Rosenholm GAB

Armband, Bismarck 18cm (en berlock 14K) Slät ring (graverad) Ø 21 1/4 12,9g

Muggar, 6 Punchmuggar snarlika modeller höjd ca 5cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Bestick, 12 Skedar i silver ca 11cm

Utrop: 800 kr

Bestick, 8 Skedar i silver modell Rådhus ca 11cm

400 kr

Utrop: 600 kr

Bestick, Smörkniv i silver modell Fransk Lilja ca 15,5cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Bestick, 3 Udda skedar i silver med gravering

50 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 12 Gafflar 17,5cm 12 Knivar 20cm i silver

4 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Skål, på fot i silver (missfärgad) höjd 15cm gravering 503g

3 400 kr

Utrop: 600 kr

Bestick, Smörgåsspade i silver 25cm skador på skaftet

175 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, Ströare i silver 19,5cm modell Fransk Lilja

250 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Breitling stål/guld Chronograph, automat, Pilotlänk stål/guld & UTC, 19cm i bruksskick nr B13050, safirglas

17 800 kr

Utrop: 18 000 kr

Fickur, 3 boetter 18K, graveringar med etui, klockkedja 18K ca 50cm samt nyckel

4 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Klockkedja, klockedja i 18K ca 57,5cm med berlock. Brutto 15,5gr

Utrop: 2 000 kr

Collier, Halscollier 49cm med stenar 18K 2,5

300 kr

Utrop: 50 kr