Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007
Herrur, Certina automatic datum med läderarmband ca 23 cm. Skador, går ej. Ej funktionsgaranti.
Herrur, Tissot Chronograph quartz datum med tvåfärgad stållänk ca 21 cm. Ref.nr. SKO-HA-111834
Herrur, Tissot i stål quartz datum med safirglas samt läderband ca 22 cm. Ref.nr. RKO-BB. Bruksskick
Herrur, Casio Oceanus i stål quartz datum alarm med stållänk ca 19 cm Ref.nr. OC-103. Repigt glas.
Gitarr, akustisk J&D Jack & Danny Brothers Modell W600 i fodral. Lackskador, strängar saknas
Pantvaror Kamera
Kamera, Kamerahus Pentax MZ-7. Objektiv Pentax 28-80mm. 1:3,5-5,6. Objektiv Pentax 80-200mm 1:4,7-5,6. Blixt Metz 32 MZ-3. Manual. Allt i väska. Ej funktionsgaranti.
Elgitarr, Ibanez Prestige med fodral. Bakplatta och svajarm saknas, en sträng av, liten lackskada.
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Minolta Dynax 7000i med Objektiv Sigma 75-300 mm 1:4-5,6. Linsskydd saknas. Ej funktionsgaranti.
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Minolta Dynax 7000i med Objektiv Minolta 35-80 mm 1:4-5,6 samt Blixt Minolta 2000xi. Ej funktionsgaranti.
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Nikon F-401s med Objektiv Sigma 28-80 mm 1:3,5-5,6. Linsskydd saknas. Ej funktionsgaranti.
Pantvaror Kamera
Väska, Kameraväska av märket Fototex Professional. Höjd ca 19 cm, bredd ca 39 cm, djup ca 25 cm
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Canon EOS 5 med Vertical Grip VG 10. Objektiv Sigma 70-210 mm 1:4-5,6 i väska. Objektiv skadat, Linsskydd saknas. Ej funktionsgaranti.