401 - 420 av 733
1...202122...37 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2007

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Mp3, -spelare. 512 mb, A-one med manual, sonylurar och CD. USB-kabel saknas. Ej funktionsgaranti.

200 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, signerad Roland Svensson 23/30 ca 18X15cm

Utrop: 800 kr

Tavla, i blandteknik signerad Kristina Abelli Elander 2000. Ca 24x17 cm

500 kr

Utrop: 800 kr

Tavla, i blandteknik signerad Kristina Elander 83. Ca 23x20,5 cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Glasskål, Pukeberg. Största diamaneter ca 36 cm

Utrop: 500 kr

Glasskål, Kosta Boda Ø ca 22,5 cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Vas/flaska, Bertil Vallien. Höjd ca 13,5 cm. Gravering i botten

550 kr

Utrop: 200 kr

Statyett, i brons på träsockel signerad Peter Mandl. Höjd ca 20 cm.

3 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Litografi, signerad Lars Norrman nr 194/260. Ca 49,5x31,5 cm (d)

650 kr

Utrop: 600 kr

Tavla, i blandteknik i glas och ram signerad Kristina Elander 1987 "Kentucky Fried.Chicken Heroin Tales nr oo". Ca 20x28,5 cm (d)

Utrop: 1 200 kr

Tavla, i blandteknink signerad Kristina Abelli Elander "Superbruden Tänker" 1982-2000, del 2 av 5. ca 26x24 cm (d)

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Litografi, signerad Sonia Delaunay 1961 nr 29/50 ca 64,5x50 cm (d)

3 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Tallrikar, 10 flata Ostindia Rörstrand Ø ca 27 cm

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Tallrikar, 6 djupa Ostindia Rörstrand Ø ca 24 cm

850 kr

Utrop: 700 kr

Assietter,10 st Ostindia Rörstrand Ø ca 21 cm

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Assietter, 8 st Ostindia Rörstrand Ø ca 17,5 cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Karotter, 2 st Ostindia Rörstrand. Största Ø ca 24 cm resp. 25,5 cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Kaffekopp, med fat 5 st Ostindia Rörstrand. Koppens Ø ca 8.5 cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Kannor, 2 st Ostindia Rörstrand. Höjd ca 14 cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Såssnipa, Ostindia Rörstrand. Total längd ca 18 cm

200 kr

Utrop: 300 kr