Avslutad | Exklusiva – Lördag 13 oktober 2007
Klubbad för
Bild saknas
ASKKOPP, silver med röd och svart knopp, liten buckla, vikt 516 g, diameter 13 cm, saknar en skruv, 1950-tal. Enligt uppgift från Wiwen Nilssons verkstad.
12 MOCCASKEDAR, förgyllt silver med emalj i olika färger, David Andersen, Norge, etui.
MANSCHETTKNAPPAR, 18K guld, davidstjärna, vikt 16,8 g, Malmö 1990.