Avslutad | Pant – Tisdag 27 mars 2007
Herrur, Breitling Transocean modell A53040.1 snr 8219,quartz,datum, med stållänk proffesional 20,5cm, går ej, ej funktionsgaranti
Herrur, Certina Type X-02 quartz i stål med stållänk ca 18cm, sliten, mindre repor
Herrur, Rolex Daytona ca 1996 refnr 16523 snr T219095 i stål/guld med oysterlänk ca 20cm i stål/guld
Herrur, Tag Heuer Monaco Automat modell CS 211FC8119 snr 7126 från 2001 med läderband i box med cert
Herrur, Cartier Panthere quartz boettnr 83949024921 stål/guld med länk ca 21cm, mindre repor
Damur, Rado Xermo quartz från 2002 Ref R03978188 med länk keramik/titan ca 15cm, skadat glas
Herrur, Omega Seamaster Proffesional quartz ref 55596004 i stål, går ej, repig, trasigt lås länk ca 19cm, ej funktionsgaranti
Damur, Certina quartz 18K med halvstel integrerad länk ca 16cm, diamantkrans med 36x ca 0,01ct, safirglas, länk ngt vriden
Elbas, Hagström i bruksskick snr (53) 716730 i hårt fodral, mindre lackskador, stallet kräver justering. Ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, APS kompaktkamera Minolta Vectis S-100 med objektiv 28-56 1:4-5.6, Ej funktionsgaranti