Avslutad | Pant – Torsdag 18 januari 2007
Klubbad för
Sockerskål i silver med ströare, London 1888, stämplad "T.W", orginaletui, höjd ca 7,5 cm, rikligt ornamenterad, sammanlagda vikten 165,7 g.
1 Tavla Ragnar von Holten "hotande" 67 x 99 cm, div skador, lagningar (d)