321 - 340 av 429
1...161718...22 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 18 januari 2007

Klubbad för

1 Förstärkare Marshall jcm 900 sl-x 100w #936123208

4 700 kr

Utrop: 2 775 kr

1 fiol (sliten) i fodral med stråke

600 kr

Utrop: 50 kr

1 Fiol Roederich Paesold med stråke i hårt etui

Pantvaror Kamera

1 Kamera Canon Dial 35-2 i fodral(ej funktionsgaranti)

750 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Canon EOS 1000N med 1 obj 35-80 mm

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Digital videokamera med fotofunktion, laddare, sladdar, fjärrutlösare & -kontroll, minneskort 128MB, väska

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Digitalkamera HP 415 photosmart med tbh i kartong

600 kr

Utrop: 725 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Nikon F301, 1 objektiv Nikon 135mm 1:2,8

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

1 Kompaktkamera Canon Prima super 115 med fodral #6177010

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Nikon F80 #2510830 med obj 28-105 mm med manual

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Cd-walkman Sony D-EJ985

125 kr

Utrop: 50 kr

1 Akvarell Robert Högfeldt 36 x 28 cm"trombonspelare" (d)

Utrop: 4 500 kr

1 Tavla litografi M. Pyk 39/50 "John Lennon", (d)

2 100 kr

Utrop: 975 kr

1 Tavla Litografi Madeleine Pyk 5/60 (d)

800 kr

Utrop: 975 kr

1 Litografi Stig Claesson 4/10 ramad (d)

Utrop: 1 200 kr

1 Akvarell sign. Oskar Bergman 18 X 12,5 cm "Björkbacke" (d)

6 000 kr

Utrop: 7 000 kr

1 Akvarell Oskar Bergman 18 x 12,5 cm" Björkar vid sjö" (d)

5 500 kr

Utrop: 6 500 kr

1 Olja Oscar Törnå 13,5 x 22 cm"Stadsbild" (d)

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

1 Avarell F.W Odelmark 17 x 12 cm"hörnet Luntmakar.." (d)

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Olja Severin Nilsson 10 x 15 cm"landskap" (d)

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr