401 - 420 av 696
1...202122...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2006

Klubbad för

Herrur, Seiko Chronograph Quartz i stål med stållänk ca 18,5cm, mineralglas, smärre repor

375 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Citizen quartz, med stållänk ca 16,5cm, datum, smärre repor

275 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Gant quartz stål med stållänk ca 17cm med box, smärre repor, Ej Funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 900 kr

Fickur, Waltham Watch America 14K 3 boetter, flerfärgat i två

4 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Midsizeur, Omega de Ville Automat i stål, med stållänk ca 19,5cm (ej orginal) datum, repigt plastglas, länk ngt skadad

325 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Tissot manuell Antimagnetique plastglas smärre repor, missfärgad urtavla, graverad

200 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Certina 14K automat, plastglas, graverad med monogram med läderarmband ,smärre repor

950 kr

Utrop: 800 kr

Dragspel, Femradigt Hagström Maestro med fodral.Ett tiotal knappar fungerar ej. Ej funktionsgaranti

750 kr

Utrop: 800 kr

Effektpedal, till Elbas. Ibanez Phat-Hed

425 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, Akustisk Frudencio Jaez modell 2A med fodral. en sträng saknas

800 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Epiphone SG special med fodral

800 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Epiphone by Gibson Korea i skadat fodral

Utrop: 1 200 kr

Gitarr, Akustisk Enrique Keller Serrana med fodral. Smärre lackskador

Utrop: 650 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Systermkamera Minolta X-300s med objektiv 35mm 1:2,8. Objektiv Minolta 28-70 mm 1:3,5-4,8 med fodral defekt. Ej funktionsgaranti.

175 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Vivitar75-205mm 1:3,8 med fodral

100 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Kamera

Videokamera, Canon UC 5000 för video8 med batteri, fjärrkontroll, laddare och manual i väska. Ej funktionsgaranti.

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamerahus, Minolta Dynax 5xi. Objektiv Minolta Zoom xi 28-80mm 1:4(22)-5,6 Ej funktionsgaranti.

Utrop: 900 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Minolta Dimage Z5 5 megapixel med minneskort (SD 16MB), manual, CD och kablar i kartong

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband, Bismarck med 3 berlocker 18K 18cm 2,8g

300 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, Sony Playstation 2 (tunn) 8 mb minneskort manual scartkabel i kartong samt 2 slitna handkontroller Ej funktionsgaranti för handkontrollerna.

Utrop: 1 000 kr