Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2006
Kaffeservis, Kaffekanna H ca 16cm Gräddkanna H ca 7cm Sockerskål Ø ca 7,5cm allt i silver
Fruktknivar, 12 Fruktknivar 17,5cm modell Fransk lilja 1 Fruktkniv udda modell 18cm allt i silver
Damur, Gucci Quartz modell 9000L boettnr 0017743 stål med stållänk ca 16,7cm med papper , datum, mineralglas, smärre repor, Ej funktionsgaranti
Herrur, Rolex Datejust Stål/Guld modell 16013 boettnr 8995433 med diamantindex. Jubileélänk ca 18,5 cm, repigt plastglas, sliten länk
Herrur, Rolex Datejust modell 16220 refnr E805142 stål med Jubileélänk stål ca 18,5cm, safirglas med nagg, sliten länk
Damur, Hellas manuell 14K med X-länk 18K ca 16,5cm 15,4gr .Buckla på boett, Total bruttovikt 26,4gr