681 - 696 av 696
1...333435 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2006

Klubbad för

Gitarr, Akustisk Levin modell 113 (krackelerad i kropp) med mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Tvärflöjt, Yamaha YFL 221s med hårt fodral

900 kr

Utrop: 1 500 kr

Fiol, J J Dvorak (stråke trasig) med hårt fodral

475 kr

Utrop: 500 kr

Elbas, Squier P-Bass med mjukt fodral

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta Dynax 600i Classic, 1 Objektiv 35-70mm 1:3,5-4,5

650 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kamerahus Nikon F-100

1 800 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Minolta AF9000 (bruksskick, ej funktionsgaranti) Objektiv 28-135mm 1:4-4,5, Motor Minolta MD-90

900 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon F2, objektiv 35mm 1:2, objektiv 85mm 1:2, objektiv 105mm 1:2,5 , motor MD-2, väska

2 400 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Bronica Zenza Sq-A, Magasin(2), Blixt Metz 45CT-1, Obj 50mm 1:3,5, Obj 105mm 1:3,5, Ae sökare, kompendium, hård väska

2 600 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon N70, Obj Nikon 35-105mm 1:3,5-4,5 med fodral

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Sigma 24mm 1:1,8 med fodral

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon Fe, Objektiv Nikon 50mm 1:2

425 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon Eos 650, Objektiv 35-105mm 1:3,5-4,5, blixt Canon 300 EZ, hård väska

375 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Sony Cybershot DSC-S90 (trasig, går ej)

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Motorola Razr V3 (låst till vodafone) laddare, headset, manual, kartong

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon Motorola Razr V3, laddare

1 000 kr

Utrop: 500 kr