Avslutad | Pant – Torsdag 23 mars 2006
Klubbad för
1 Parfymflaska i kristall med graverat arbete i 14k guld med orginalask(ngt defekt kant.)
1 Olja på pannå signerad K.C Zoll "interiör i drängstuga" 31 x 21 cm krackeleringar(d)