521 - 539 av 539
1...252627 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 23 mars 2006

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Släpvagn till rälsbuss Märklin 4018, orginalkartong

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tankvagn Shell Märklin 4502 i orginalkartong

325 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Melassvagn Märklin 4658 i orginalkartong

300 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Transportvagn för bilar, Märklin 315/4G, orginalkartong

425 kr

Utrop: 375 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lok Märklin 3021, orginalkartong

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lok Märklin SET 800 i orginalkartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

3 Tågvagnar Märklin 4024,4043,4081 i orginalkartonger

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat "jugent, motiv av päron", lagningar diameter:36 cm

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kniv Global GF-32

600 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kniv Global G-22

475 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kniv Global G-2

425 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Stekspade Global GS-21/8

375 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Filékniv Global

550 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kniv Global G-2

450 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kniv Global G-21

500 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kniv väska med magneter Global SQ-1141, ngt sliten inga nycklar(nypris 1900:-)

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bärbar cd-spelare Kendo KDM-440 med lurar kvitto,sliten glapp i volym

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Urnor, Kina 1900-tal, nagg höjd ca:23 cm, Skickas ej

300 kr

Utrop: 400 kr

OMEGA, damur, Cal 484, Serie nr. 27709611, Ref nr. AA5280 / 44050, doublé (10K gold filled), manuell, plexiglas, skadad urtavla, metallänk ej original.