Avslutad | Pant – Onsdag 14 september 2005
Klubbad för
1 Skulptur Fernandez Arman 61,5x24,5x7,5 "Plastinbakad slized violin" 109/150 repor och färg
Visa varaPantvaror Konst
1 Glasfat Steninge Slott sign. Inger Åberg 146/500 i orginalkartong diameter:37,5 cm (d)