381 - 400 av 438
1...19202122 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 14 september 2005

Klubbad för

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Cd-spelare CrossWood bärbar med laddare och hörlurar

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Mobiltelefon SonyEricsson P900 med tillbehör i orginalkartong

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Lcd Tv Samsung 15" LW-15M23C med Fjk. i orginalkartong

2 800 kr

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

2 900 kr

Utrop: 2 400 kr

2 Mappar litografier av Bengt Lindström "Svenska män och kvinnor" Första och andra delen tot.10 st (d)

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

1 Tavla Alexander Langlet 40x50 "Plöjande bonde" 1945 (d)

Utrop: 2 400 kr

1 Tavla Lars Hillersberg lito 5/100 "Jag bor i ett fattigt hus....." (d)

Utrop: 2 400 kr

1 Tavla Gideon Börje olja 37x31 "Ringblommor" (d)

5 100 kr

Utrop: 4 200 kr

1 Tavla Ivar Morsing olja 30 x 37 "stadsbild" 1948 (d)

Utrop: 4 800 kr

1 Tavla Max Book "DROSKA" sign a tergo 95 x 81 (d)

1 Tavla Carl Riise olja 29x36 "Smögen" (d)

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla Carl Riise olja 34 x 26 Självporträtt" sign a tergo (d)

Utrop: 975 kr

4 tavlor Erik Roqander 1932 platser i dalarna (d)

400 kr

Utrop: 500 kr

1 kruthorn med div lagningar

550 kr

Utrop: 250 kr

1 TAVLA JOHAN BLADH -37 OLJA 26X34 "VÄDERKVARN" (d)

Utrop: 2 400 kr

1 Ikon Rysk handmålad förgylld i trä 17,2 X 22 cm

3 900 kr

Utrop: 4 000 kr

1 kopparstick"neptunus och afrodite" 31 x 45

600 kr

Utrop: 750 kr

1 Tavla Alfred Wahlberg olja 32x45 Strandbild Le Havre 1868 (d)

Utrop: 70 000 kr

1 Tavla Olja okänd konstnär 16X14cm "kvinna och barn"

3 200 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Tavla sign Adalbert blandteknik 38 x 53 (d)

Utrop: 1 000 kr