421 - 438 av 438
1...202122 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 14 september 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar i mässing höjd ca:19 cm

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Armband bismarck 19 cm 18 k. Vikt 16,3g

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kedja pansar 18 k 45 cm. Vikt 15,4g

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Slät ring 23 k. Vikt 5,2g

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Urna Rörstrand st 15 MJ

Pantvaror Övrigt

1 Dam cykel Skeppshult Mod. promenad 3-V

Pantvaror Övrigt

1 Docka AMIDEL tysk (lite små skador, hatten håret löst)

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Serveringsfat kina "famille rose" färger ngt skadat diameter 24 cm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Barbie i orginalkartong samt ställning"platinum ponytail" ngt sliten kartong

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 barbie i orginalkartong samt ställning"Ken Barbies boyfriend" ngt sliten kartong

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Miniatyrvas sign Berndt Friberg höjd ca:11 cm Gustavsberg studiohand harpälsglasyr

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 Leksakshäst ngt skadad med sadel och bets mankhöjd ca:10 cm

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kobra telefon gul(ingen funktionsgaranti)

375 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tenn terrin stämplad T2(1801) ngt skadat,otydliga stämplar

1 500 kr

Utrop: 975 kr

Pantvaror Övrigt

1 Överdel till toalettbord, div fläckar samt löst krön

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallkrona stil elektrifierad

550 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

8 tenntallrikar Holland 1974 diameter 30 cm

750 kr

Utrop: 800 kr