401 - 420 av 462
1...202122...24 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 december 2004

Klubbad för

1 Skepps skulptur i ram skador

3 900 kr

Utrop: 4 000 kr

1 tavla Karl-Axel Pehrsson olja 54x67 "Grodmatta" (d)

Utrop: 17 000 kr

1 Tavla Gunnar Brusewitz olja oramad "jakt" 81x116 cm (d)

14 500 kr

Utrop: 17 000 kr

1 Tavla akryl på pannå Nils Kölare "Svenskt landskap nr 6" 70x70 (d)

Utrop: 9 000 kr

1 Tavla gravyr efter jean baptiste greuze gravör J.J Flipart 64x55cm

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Tavla Martin Engström olja 80x64 (d)

Utrop: 3 500 kr

Utrop: 3 000 kr

1 kopparstick"fredsfördraget Sverige Danmark 1660" 41 x 31

Utrop: 650 kr

18 litografier Sture Johannesson (d)

Utrop: 6 500 kr