UTGÅR
1 Skepps skulptur i ram skador
Utrop: 4 000 kr
1 tavla Karl-Axel Pehrsson olja 54x67 "Grodmatta" (d)
Utrop: 17 000 kr
1 Tavla Gunnar Brusewitz olja oramad "jakt" 81x116 cm (d)
1 Tavla akryl på pannå Nils Kölare "Svenskt landskap nr 6" 70x70 (d)
Utrop: 9 000 kr
1 Tavla gravyr efter jean baptiste greuze gravör J.J Flipart 64x55cm
Utrop: 2 500 kr
1 Tavla Martin Engström olja 80x64 (d)
Utrop: 3 500 kr
Utrop: 3 000 kr
1 kopparstick"fredsfördraget Sverige Danmark 1660" 41 x 31
Utrop: 650 kr
18 litografier Sture Johannesson (d)
Utrop: 6 500 kr
Onsdag 1 dec 2004
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm