381 - 400 av 462
1...192021...24 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 december 2004

Klubbad för

7 Teckningar oramade akvarellerade Matti Haupt (d)

Utrop: 3 500 kr

1 Tavla lito Willem De Konning 45/60 "Landscape on Staton street"

Utrop: 20 000 kr

1 Tavla olja Pelle Åberg sign a tergo 48x38cm "Råsunda fotbolls stadium" (d)

Utrop: 17 000 kr

1 Tavla litografi Joan Miro 22/75 glas skadat (d)

10 000 kr

Utrop: 10 000 kr

1 Halskedja tvinnad rg/vg 18k. Vikt 21,7g

1 650 kr

Utrop: 1 900 kr

1 Armband vg med röda stenar 18k. Vikt 47,3g

Utrop: 4 100 kr

1 Guldetui 18k. Vikt 176,5g

Utrop: 15 500 kr

1 Armband stelt med pärlor 18k. Vikt 27,3g

Utrop: 2 400 kr

1 Pärlcollier med guldlås samt gröna stenar

3 500 kr

Utrop: 4 500 kr

1 Damarmbandsur IWC Beyer med diamanter ca 0,40 ct 18k rg brutto 54,3 gram. Vikt 54,3g

5 500 kr

Utrop: 6 500 kr

1 Ring vg 18k stl 15,5 med diamanter om totalt ca 1,00ct

Utrop: 5 500 kr

1 Silverbägare Moskva 1864 sk höjd 7 cm Niellodekor

Utrop: 3 500 kr

1 Silverbägare sk Jeremias Wallbom Uddevalla 1776-1808 höjd 7 cm

800 kr

Utrop: 1 200 kr

2 Silverbägare

325 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla 2 delar Max Book "Abylan" 200x200cm Acryl/olja en bok av Book se sid 141 (d)

Utrop: 30 000 kr