Avslutad | Pant – Onsdag 1 december 2004
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
1 Par kandelabrar i brännförgylld brons urnformat skaft på stensockel svängda ljusarmar med palmetter och bladmönster för fem ljus Empirstil
Pantvaror Övrigt
1 Porslinsfigurin Staffordshire ca 1850 "Tom King" Häst buren skarpskytt och rövare i England krackeleringar skador