381 - 400 av 477
1...192021...24 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 22 november 2003

Klubbad för

1 Mapp med 4 litografier Bert Håge Häverö (d)

1 Tavla akvarell/blyerts Hilding Lindqvist 27x20 (d)

Utrop: 3 200 kr

1 Tavla Pastell på fiberduk Curt Carendi "barn studie"49x31 (d)

400 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla damporträtt

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla herrporträtt

700 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla

1 000 kr

Utrop: 600 kr

1 Tavla olja Maurice Moberg 60x70 (d)

Pantvaror Glas, porslin

1 Halskedja med berlock 18k. Vikt 6,2g

425 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Pigtittare skador

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kopparkanna för storfamilj

650 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

11 Mockakoppar med fat Gustavsberg, varav 3 med sprickor

900 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Storm hatt Nordiska kompaniet med orginal fodral

800 kr

Utrop: 1 500 kr

1 tavla Eddie Hammarström olja 24x16 "Arabisk portal"

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikskål Gustavsberg

Utrop: 150 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Voigtländer fungerar ej

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasskål Lindshammar

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Gustavsbergs vas turkos/brun vit

Utrop: 75 kr

3 Örhängen, 2 hängen, 1 trasig kedja 18k. Vikt 3,6g

250 kr

Utrop: 300 kr

1 Silverring Kum Kum med färgade stenar

600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Flaska av glas Kosta Boda Bertil Vallien

Utrop: 1 200 kr