361 - 380 av 477
1...181920...24 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 22 november 2003

Klubbad för

1 Akvarell oramad Stellan Mörner 22x30 "kontrastvärden" (d)

1 Mapp 4 konstblad Peter Dahl "dansställen" (d)

1 Konstblad oramad Peter Dahl "dans på landet" (d)

1 Konstblad oramad Peter Dahl "ensamt danspar" (d)

1 Tavla Olle Bonniér olja 37x94 "rymdkurvor" (d)

1 Teckning ramad Lars Hillersberg,10 teckningar oramade på rispapper (d)

1 Mapp med 4 litografier Bert Håge Häverö (d)