481 - 500 av 634
1...242526...32 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 september 2003

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Par äggkoppar Rörstrand, 1 vas skadad

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

17 Band Hockey historia samt 2 band nyhetshistoria 1990-91

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 förgylld skrin med miniatyrmålning

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Silverbägare 1 silverssked

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Officerssabel mod 1893 kavalleri med balja

Pantvaror Glas, porslin

1 Sabel manskap mod 1893 kavalleri med balja

Pantvaror Glas, porslin

1 Sabel Fransk manskap mod 1898 med balja

Pantvaror Glas, porslin

1 Huggare mod 1815-1820 för fältjägarregemente utan balja

Pantvaror Glas, porslin

Ljuskrona 5 ljusarmar mässingstomme behängd med prismor.

1 500 kr

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Fickur Omega silver med urkedja samt etui

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Adelsbrev för ätten Lagerheim med Kungligt sigill med silveretui Gustaf Adolph IV år 1805

8 000 kr

Utrop: 10 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tavla Pär Lindberg olja

Utrop: 1 700 kr

1 Skål med lock Royal copenhagen

325 kr

Utrop: 500 kr

1 Porslins figur orientalisk

Utrop: 700 kr

1 karaff Kosta med propp

325 kr

Utrop: 450 kr

1 Glas karaff med propp och silverbesatt hals

Utrop: 600 kr

1 Antikt porträtt i ram

Utrop: 1 600 kr

1 Fat några nagg

1 300 kr

Utrop: 400 kr

1 Två-radig pärlcollier av med silverlås

Utrop: 1 200 kr

1 Pärlcollier med silverlås

400 kr

Utrop: 600 kr