Avslutad | Pant – Lördag 20 september 2003
Klubbad för
Pantvaror Glas, porslin
1 Zischägge hjälm stämplad F avsädd för tungt kavaleri ca. sent 1600-tal
Visa varaUtgått
Pantvaror Glas, porslin
1 Stormhjälm Nurmberg samt mästarstämpel ca år 1590 (ett öronskydd bytt)
Visa varaPantvaror Glas, porslin
1 Brevpress av glas Kosta Wärff, 1 keramikfat Rosenthal design Björn Vinblad