441 - 460 av 634
1...222324...32 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 september 2003

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Par träljusstakar sk 1800-tal

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tavla blyerts porträtt företällande P.H Scheffer Maria Röhl 1800-tal

500 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tavla gravyr F.Gillberg 1784

375 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kopparbunke bucklig

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Malmstake för 7 st ljus

600 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

Pantvaror Glas, porslin

1 Biljardkö Cyber Opal, 1 snookerkö Cuetec med tillbehör samt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Mynt

Div golfklubbor i bag M-Golf, driver, spoon, 4:a, 7:a, wedge, putter

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Par empirljusstakar förgylld brons trepassformad sockel med lejontassar.

Utrop: 15 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Väggur med rosor sk

400 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

TÒTE · TÒTE, mjukt porslin. Marieberg, Henrik Stens period, 1780-tal. Bestående av ett par koppar med lock på ställ. Båtformad rokokosvängd form

11 000 kr

Utrop: 16 000 kr

Pantvaror Mynt

1 Matta kelim 185x115 cm

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 skål med lock nefrit på träsockel

1 125 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kina figur eftergjord sk

175 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kina figur eftergjord sk

100 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 väska Mulberry (ny pris 3875)

2 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kryddkvarn samt 1 moccakvarn Turkiet

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kaffekvarn modell äldre skador

125 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tennvas GAB tenn 1938

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Trälyckta med glassidor sk

250 kr

Utrop: 350 kr