281 - 300 av 384
1...141516...20 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 januari 2003

Klubbad för

1 Målning Ulrika Hydman Vallién "Par" 46x38 cm, pannå utan ram (d)

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

1 Tavla litografi Roland Svensson 98/300 fukt sk (d)

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Tavla litografi Roland Svensson 98/300 (d)

Utrop: 1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

2 ringar 18k rg 6,0 gr. Vikt 6g

425 kr

Utrop: 475 kr

1 Tavla Lars Nyberg etsning-79 24x13 "järnväg" (d)

Utrop: 400 kr

1 Tavla litografi G. Norrman 23/110 "vik"

250 kr

Utrop: 400 kr

1 Tavla litografi Bernt-Rune Jävebrandt-78 152/180 fukt sk (d)

400 kr

Utrop: 600 kr

1 Tavla Apolinar bland teknik 34x46 "stilleben" (d)

600 kr

Utrop: 800 kr

2 Litografier Peter Dahl oramade, 3 liton Y.Edelmann oramade, 3 liton Y. Edelmann oramade (d)

Utrop: 11 000 kr

1 TAVLA C.G. PILO hans ateljé OLJA 36X28 Porträtt av drottning Juliane Marie Danmark

Utrop: 23 000 kr

1 Tavla Jenny Nyström akvarell "glad påsk" 19,5x17 cm (d)

Utrop: 28 000 kr

3 Litografier Y.Edelmann, 2 Litografier Y.Edelmann, 1 Litografi Peter Dahl oramade (d)

Utrop: 9 000 kr

1Tavla Gustav Rudberg olja 78x95 "backviken motljus Hven-67" (d)

27 000 kr

Utrop: 35 000 kr

1 Tavla Robert Högfeldt akvarell 20x26 cm "tre förvånade troll" (d)

8 200 kr

Utrop: 7 000 kr

1 Tavla Robert Högfeldt akvarell 22x30 " hästar utfodras" (d)

3 000 kr

Utrop: 5 000 kr