261 - 280 av 384
1...131415...20 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 januari 2003

Klubbad för

Pantvaror CD-spelare

1 Par örhängen 18k 1,2 gram. Vikt 1,2g

300 kr

Utrop: 90 kr

1 Tavla Einar Kohlmann olja 32x42 "eka vid strand" (d)

1 700 kr

Utrop: 2 300 kr

1 Tavla Hans Larsson-56 olja 61x81 "nardusoljan" (d)

Utrop: 5 300 kr

1 Tavla Levi Vassilij 80x60 "Nathalie Levi" osign

Utrop: 1 600 kr

1 Tavla Thure Wallner 61x73 "fågel i stenröse" (d)

Utrop: 15 000 kr

1 Tavla litografi Albert Johansson E.A (d)

Utrop: 1 500 kr

1 Tavla Stig Claesson Slas-69 blandteknik "Kossa"- (d)

Utrop: 1 300 kr

1 Tavla litografi B.Wennström 73/220 (d)

Utrop: 750 kr

1 Tavla litografi Göran Dahl 196/200 (d)

Utrop: 750 kr

1 tavla Prins Eugen olja utan ram 46x61 Berglandskap (d)

Utrop: 23 000 kr

1 tavla Kurt Lindon olja 34x67 Österåsen Resele 1975 (d)

Utrop: 1 500 kr

1 tavla Kurt Lindon olja 33x63 landskap 1973 (d)

Utrop: 1 500 kr

1 Tavla Gustav Rudberg krita 33x28 (d)

Utrop: 3 600 kr

1 konstblad Kjartan Slettemark "Nixon" pappersveck (d)

Utrop: 5 500 kr

1 konstblad Kjartan Slettemark "Nixon" (d)

Utrop: 5 500 kr

Utrop: 5 500 kr

1 tavla litografi Olle Bonn¡er E.A "rymdkurva" (d)

Utrop: 1 200 kr

1 tavla litografi Olle Bonn¡er E.A "åskledare" (d)

Utrop: 1 100 kr

1 Tavla etsning Carl Larsson 1896 13x20,4 cm "självporträtt vid staffliet Sundborn" fukt sk

4 500 kr

Utrop: 7 000 kr

1 Tavla tusch Albert Engström med historia a tergo "samtal" 17,5x29 (d)

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr