241 - 260 av 384
1...121314...20 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 januari 2003

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Kompaktkamera Nikon TW Zoom med fodral

Utrop: 650 kr

Pantvaror Kamera

1 kamerahus Nikon 2000 med Sigma obj 70-210mm 1:4,5

1 025 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Minolta AF 35-70mm 1:3,5-4,5

425 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Kamera

1 objektiv Soligor 19-35mm 1:4,5

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Minolta Dynax 505 SI, 2 objektiv Sigma macro 28-80mm 1:3,5 - 5.6, zoom 70-210mm 1:4-5,6 med väska

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

1 Kompaktkamera Canon Ixus II med fodral

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Kamera

1 Vas Kosta Boda Bertil Vallien 49256

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

4 Glaspjäser Murano varav en utan etikett

800 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Kamera

1 Tavla litografi Albert Johansson 95/260

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Kiev 88 med 2 magasin samt 4 objektiv, 1 prismasökare i väska

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Kamera

1 Ljusmätare Zeiss Ikon, 1 blixt Sunpak auto 124

225 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 stereo pioneer n-a550 med högtalare, fjärr, manual och kvitto

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Bordsur Porslin England Skador

900 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Cd Walkman Sony G-Protection med radio laddare och hörlurar

500 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Radiobandspelare

2 Örhängen 18k 1,1 gram

75 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 cd-freestyle Sony Discman ESP2 med hörlurar och adapter

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Cd spelare Grundig med hörlurar och adapter

275 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Kamera Canon prima Zoom 85N

450 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Cd-spelare Panasonic SLS214

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror CD-spelare

1 cd/dvd LG dvd4710 utan fjärr

8 600 kr

Utrop: 750 kr