1 tavla olja Maurice Moberg "Landskap med träd" 50x62cm (d)
Utrop: 2 000 kr
1 Tavla olja Maurice Moberg "höstlandskap" 68x60 cm (d)
Utrop: 2 500 kr
UTGÅR
1 Tavla Roland Svensson litografi 23/500
Utrop: 800 kr
1 tavla roland svensson lito 26/500
2 tavlor Jonas Glock lito "KATTER" (d)
2 Japanska träsnitt
Utrop: 3 400 kr
1 Tavla Ulrika Hydman Vallien olja 64x53 "ansikte" (d)
Utrop: 9 000 kr
Utrop: 7 500 kr
1 Tavla etsning Karl Erik olsson år 1972 "landskap med hund" (d)
Utrop: 700 kr
1 Tavla litografi Pål Svensson 80/100 (d)
Utrop: 450 kr
1 Tavla Vassilij Levi olja 53x74 cm "porträtt av cigg-rökare"
Utrop: 1 700 kr
1 Tavla Vassilij Levi olja utan ram 78x65 cm
Utrop: 2 300 kr
1 Tavla Vassilij Levi olja utan ram 125x220 cm "Jom kipur"
Utrop: 13 000 kr
1 Tavla Nathalie Levi olja utan ram "mans porträtt"
Utrop: 2 200 kr
Lördag 23 nov 2002
Förfallna panter / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm