301 - 320 av 423
1...151617...22 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 23 november 2002

Klubbad för

1 tavla olja Maurice Moberg "Landskap med träd" 50x62cm (d)

Utrop: 2 000 kr

1 Tavla olja Maurice Moberg "höstlandskap" 68x60 cm (d)

Utrop: 2 500 kr

1 Tavla Roland Svensson litografi 23/500

Utrop: 800 kr

1 tavla roland svensson lito 26/500

Utrop: 800 kr

2 tavlor Jonas Glock lito "KATTER" (d)

600 kr

Utrop: 800 kr

2 Japanska träsnitt

Utrop: 3 400 kr

2 Japanska träsnitt

Utrop: 3 400 kr

1 Tavla Ulrika Hydman Vallien olja 64x53 "ansikte" (d)

7 800 kr

Utrop: 9 000 kr

5 800 kr

Utrop: 7 500 kr

1 Tavla etsning Karl Erik olsson år 1972 "landskap med hund" (d)

Utrop: 700 kr

1 Tavla litografi Pål Svensson 80/100 (d)

450 kr

Utrop: 450 kr

1 Tavla Vassilij Levi olja 53x74 cm "porträtt av cigg-rökare"

1 200 kr

Utrop: 1 700 kr

1 Tavla Vassilij Levi olja utan ram 78x65 cm

Utrop: 2 300 kr

1 Tavla Vassilij Levi olja utan ram 125x220 cm "Jom kipur"

Utrop: 13 000 kr

1 Tavla Nathalie Levi olja utan ram "mans porträtt"

Utrop: 2 200 kr