121 - 140 av 437
1...678...22 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 18 augusti 2001

Klubbad för

FICKUR ankarur, silver, bucklor, ca 1900.

600 kr

Utrop: 700 kr

LANTA, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, läderband, 1950-tal.

600 kr

Utrop: 700 kr

HEUER stoppur

Utrop: 1 100 kr

DAMUR stål, manuell

300 kr

Utrop: 350 kr

ARSENAL damur, stål, läderband.

Utrop: 350 kr

CANDINO, Sport 50, damur, stål, quartz, läderband.

Utrop: 300 kr

MILEX, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk doublé, längd 172 mm.

450 kr

Utrop: 500 kr

OMEGA, Constellation, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, 1970-tal.

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

OMEGA, Seamaster Cosmic 2000, herrur, stål, automatisk, datum, integrerad länk, ca 1980.

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

OMEGA, Seamaster Cosmic 2000, herrur, stål, automatisk, mineralglas, datum, originallänk, ca 1980.

700 kr

Utrop: 900 kr

OMEGA, Genéve, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, integrerad länk, 1970-tal.

Utrop: 2 100 kr

OMEGA, Genève, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, integrerad länk, ca 1980.

700 kr

Utrop: 900 kr

DUGENA, damur, 14K vitguld, manuell, plexiglas, integrerad länk, längd 177-182 mm.

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

700 kr

Utrop: 900 kr

OMEGA, Constellation, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, integrerad länk, 1970-tal.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

OMEGA, Genève, herrur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, stållänk, 1970-tal.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

OMEGA, Genève, herrur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, originallänk, ca 1980.

700 kr

Utrop: 900 kr

OMEGA, Seamaster, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, integrerad länk, ca 1980.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

EUFA, damur, 14K guld, manuell, plexiglas, integrerad länk, längd 171-185 mm.

Utrop: 1 400 kr

OMEGA, Seamaster, herrur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, integrerad länk, ca 1980.

Utrop: 1 200 kr