Avslutad | Klockor – Lördag 18 augusti 2001
OMEGA, Seamaster, herrur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, integrerad länk, ca 1980.
OMEGA, Seamaster, damur, stål, automatisk, plexiglas, datum, integrerad länk, ca 1980.
OMEGA, herrur, cronometer, doublé, electronic, plexiglas, dag, datum, läderband, ca 1974.
OMEGA, Constellation, chronometer, herrur, stål, electronic, plexiglas, datum, läderband, ca 1974.
OMEGA, Constellation, chronometer, herrur, guld på stål, electronic, safirglas, datum, defekt, läderband, ca 1974.
LONGINES, damur, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, integrerad länk, 1970-tal.
OMEGA, Seamaster, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, integrerad länk, ca 1980.
Klockor Rado
RADO, Diastar, herrur, quartz, safirglas, analog/digital, gummiband, viklås, cert, nov 1996, box.
FICKUR, ankarur, savonett, 18K guld, bucklor, gravyr, ca 1913, kedja 18K guld, längd 270 mm.
OMEGA, fickur, ankarur, 14K guld, bucklor, gravyr, ca 1934, kedja 18K guld, längd 235 mm.
DAMKLOCKA, 14K guld, formverk, manuell, plexiglas, skadad urtavla, armband 18K guld.